Ana Sayfa  Sohbet  Şarkı Sözleri  Sağlık  Fıkralar  Arama İletişim

Menü

   Ana Sayfa
 Ask Sözleri
 Bebek İsimleri(Erkek)(erKeK
 BedavaChat
 Burclar
 Chat Sitesi
 Chat Sitesi
 CiLt Bakımı
 DamarSozLer
 Dini iSLam BöLümü
 Dizi izLe
 DoSt Sohbet
 Facebook
 GeLinLik ReSimLeri
 Gercek İtiraflar
 Güzel SözLer
 Haberler
 Komik FikraLLar
 Komik ReSimLer
 Komik VideoLar
 Komik YazıLar
 Kurtce Video
 MeSSenGeR
 Mp3 Videolar
 Orgu CeSitLeri
 OyunLar
 ProgRamLar
 ReSimLer
 Rüya TabirLeri
 SagLıkLı YaSam
 Sarki SozLeri
 Sohbet Chat KanaLari
 Sohbet Siteleri
 Sohpet SiteSi
 Video Mp3
 Yemek Tarifleri
 ŞiirLeR
  İletişim

 Rüyalarınızı Bize Yazın Yorumlayalım.*** Online Rüya Tabirleri Kitabı, Rüyanızda ne gördüyseniz elbet bir açıklaması burada vardır.

Okunma

2479

RÜYALARINIZI BİZE YAZIN EN HIZLI ŞEKİLDE YORUMLAYALIM!!!


Uyku haline geçtiğimizde istemsiz olarak gördüğümüz şeyleri rüya olarak adlandırmaktayız. Peki rüyalar nasıl bu kadar gerçekçi olabiliyor? İnsanın uyku halinde bulunduğu rüya alemi çok güçlüdür. Bazen o kadar gerçek olabilirler ki rüyadan uyandığınızda nefes nefese kalmış, terlemiş veya delicesine korkmuşsunuzdur. Uyandığınızda acaba bu rüyada bana anlatılmak istenen birşey varmı diye rüya tabirleri kitaplarına bakmak istersiniz.

Rüya Tabirleri Çeşitleri

Rüyaları salih rüyalar, karışık aldatıcı şeytani rüyalar ve günlük hayattan etkilenerek görülen rüyalar olarak üçe ayırabiliriz. Sahih rüyalar Allah’tan karışık ve aldatıcı rüyalar ise şeytan dan olarak söylenirler. Daha detaylı bilgi için salih rüyalar ve şeytani rüyalar sayfamıza bakabilirsiniz.

Rüya Tabirleri Kaynakları

Rüya tabirleri konusunda kaynak bulmak günümüzde oldukça kolaylaştı. Fakat rüya tabirleri kaynağı olarak gördüğümüz her kitap veya internet sitesi size doğru bilgiler vermeyebilir. Rüyada görülen herşeyin illa bir karşılığı olması da gerekmediği gibi her görülenden etkilenmek ve sıkıtılı hallere düşmek yersizdir. Rüya tabirleri konusunda araştırmanızı yaptıktan sonra aklınızı fazla yormadan hayırlara vesile olsun diyerek gerçekleşecek her olayın Allah’ın izniyle olduğunu düşünmek hepimiz için yeterli olacaktır

Son Eklenen Rüya Tabirleri

  • Rüyada Belediye Başkanı Görmek

    Rüyada belediye başkanı görmek Rüyada belediye başkanı görmek ,insanlara faydalı olan bir kimseye, dert ve sorun dinlemekten sıkılmış veya bunalmış bir yetkiliye işarettir. (Ayrıca Bakınız : Devlet Başkanı) Rüyada belediye başkanı olduğu­nu gören kişi, kendisineçevresinden veya işinden ulaştırılacak bir şikâyete işaret eder. Konu İle İlgili Aramalar:rüyada belediye görmek, belediye başkanı rüya, rüya tabi belediye başkanı, Devamını Okumak İçin Tıklayın…

  • Rüyada At Görmek

    Rüyada At Görmek Rüyada at görmek bereketin ve bol kısmetin işaretidir, makam ve rütbe, yolculuk ve aynı zamanda düşmanına galip gelmeye delalet eder. Rüyada görülen kuyruğu, yelesi ve ayakları kızıl olan at dindarlıktır. Rüyada At görmek, güzel evdir. Rüyada beyaz at düşmana galip gelmeye, Siyah at saltanat, ululuk, devlet ve dünyalığa, Rüyada Bekar birinin kısrağa binmesi Devamını Okumak İçin Tıklayın…

  • Rüyada Tek Taş Yüzük Görmek

    Rüyada Tek Taş Yüzük Görmek Bekar biri için evlilik işaretidir.Evli kimseler için işte başarı ve bol paradır. Yüzük rüyaları yüzüğün yapıldığı maddeye ve yüzüğün şekline göre de yorumlanır. Konu İle İlgili Aramalar:ruya tek tas, tek taş yüzük ruya tabiri, tektaş rüya tabiri, rüya tek taş yüzük, rüyada tek tas takmak evlenmek, rüyanda kız arkadaşımla yüzük Devamını Okumak

.  Yorumlar
şahin
Merhaba ben dun gece çok karişik peş peşe 3 tane rüya gördüm. 1. Rüyam çalıştığım yerin iki patronu yeşil bir alanda duruyorlardı ve bana bakıp gülmeye başladılar birden bire gökten UFO gibi bir şey gökten indi ve içinden acayip yaratıklar çıktı ve patronları alıp götürdüler ssonra uyandım. 2. Rüyam köydeki eski evimizdeydim ailece uyuyorduk gece uyurken aniden evde yangın çıktı ve ben annemi babamı ve küçük erkek kardeşimi kurtarmayı başardım ama maalesef nefes almiyorlardi dumandan zehirlenmişlerdi onlara sünni teneffüs yaptım evde başka biri varmiydi bilmiyorum sonra komşular yangını söndürdü komşulardan biri elinde yanmış bir yılanla geldi ve dediki bu yılanı dayının oğlu geçenlerde vurdu ve ırmağa attı ama ölmemiş sizin eve kadar geldi ve elektrik kablolarını yerken yangın çıktı dedi. Sonra uyandım. 3. Rüyam eşimin hayat kadını olduğunu gördüm başka bir erkekle restoranta oturup içiyorlardi sonra otele gittiğini gördüm ama elimden birşey gelmiyordu oda beni görüyordu ama bişiy söylemiyordu. Sonra uyandim Allah aşkına bu nasıl bir rüya çok şaşjin bir vaziyetteyim hayırlısı olsun diyelim.


Asil
Merhaba, Babamın ölümünün 39. gecesi yani ertesi gün 40'ıydı. Babamı rüyamda gördüm. Arabada yolculuk ediyorduk. Ben onun ölü olduğunun farkıdnayım ama gayet sağlıklı ve düzgün şekilde muhabbet ediyor. Ben çaktırmadan babama nasıl olduğunu soruyorum iyi misin nasıl gidiyor diyorum. Sıkıntı var diyor dudağının içini göstererek diş etlerim ağrıyo sıkıntı var diyor. Nasıl geöireceğiz baba ne yapmamız gerek diyorum. Bilmiyıorum sıkıntı var kimse bilmiyor diyor. Sonra yolda duruyoruz biraz yürüdüktekten sonra ben şuraya küçük abdestimi yapayım diyor yolun kenarına küçük abdestini yapıyor ama üre hem öne hem harkaya gidiyor. Bende şaşırıyorum sonra arkadaşlarımızı görüyorum onlara babamın anlamaycağı şekilde susun çaktırmayın ölü olduğunu şaşırmayın diyorum. Daha sonra bizim arkadaşlardan birine babamın sıkıntısı var diyorum diş etlerinde aa diyor dükkan var şurda şurdan alalım diyor ilaç gbii birşeyden bahsediyor. Ben gidip alacakken dükkan kapanıyormuş bende kapıyı tutuyorum bir saniye babam için almam gerekiyor diyorum alıyorum ve geliyorum bu şekilde uyandım. Yorumlarınız için şimdiden teşekkürler.


Mehmet
Merhabalar ben her gece uyumadan önce tüm geçmişlere ve Peygamber Efendimize Fatiha Suresini okur armağan ederim. Bugün bir rüya gördüm rüyamda bir kalabalığın içindeyim yani ilkel bir meclis gibi bir yer ve oraya önemli biri gelecekmiş ama oradaki kimsecikleri tanımıyorum. Beklenen önemli kişi gelmeden önce ben o tanımadığım kişinin geleceği yola uzun ince kırmızı halı seriyorum ve o beklenen kişi geliyor ve herkes hep bir ağızdan hoş geldin Efendimiz Muhammed diyorlar anlıyorum ki o kişi Peygamber Efendimiz ve şaşırıyorum çünkü onu hayalimde ak sakallı biri olarak düşünüyordum ama yaşı 35 yaşlarda genç delikanlıydı ve o geldiğinde bu kırmızı halıyı kim serdi benim için diye etrafındakilere sordu kimse cevap vermedi ben de o anki şaşkınlığımdan ben serdim diyemedim. Sonra biz toplanıyoruz savaşa gidiyoruz sanki, deniz kenarına bir yere gidiyoruz yüzünü hatırlamadığım düşmanlar var ve onlar bizi görmesin diye Peygamber Efendimiz ve yanındakiler sanki battaniyeyi kaldırıp da altına gizlenirmiş gibi denizin altını kaldırıp içine girdiler saklanmak için, ben şaşırdım onlar gibi yapamadım direk suya atladım batıyordum dibe doğru, dibe doğru battıkça nefesim azalıyordu ki tam o an suyun yüzünden bir el beni yakaladı yukarı çekti boğulmamam için. Sonra uyandım böyle bir rüya yorumunuz için şimdiden teşekkür ederim.


adamis
Cafe gibi bir yerde yanımda birileri de vardı, içeriye silahlı kişiler girdi ve ateş etmeye başladı. kurşunlar bana da isabet etti. rüyamın bir bölümünde bende ateş ediyordum beni vuran kiiye ama isabet etmiyordu. Rüyamda hemen ölmedim. Ama öleceğimi bilerek dolaştım. Büyük bir salonda göya bana ölmeden önce tören düzenlendi. çok kalabalıktı. İçeriye girerken yanıma Ali isimli beni çok seven ancak yaş farkındna dolayı benim reddetiğim arkadaşım da vardı. onun elinden tutarak, kendisi ile salona girmek istediğimi söyledim. beraber içeri girdik. sonra çıkışta birlikte vakit geçirebilmek için çıktık. Bir eve gittik ve orada balık ızgara yaptı bana birlikte yedik. Ondan sonra kendimi yine olayı geçtiği mekanın önünde buldum ve beni vuran adamı gördünm. çok ünlü bir kişiydi. neden vurdunuz beni dedim. elimden tuutu beni götürmek istedi ama ben gitmedim. en son bir arabada ön koltuka oturuyordum arkada annem vardı ve yanımda yine Ali vardı. Ölmek üzere olduğumu hissettim. zor nefes almaya başlamıştım, çok sıkıntılı bir andı. o sırada sıkıntı ile uyandım ve ryanın etkisinden bir süre kurtulamadım. hatırlayabildiğim kısımları tazım biraz kopuk oldu ama hatırlayabildiğim kısımları bunlar. umarım hayırlara çıkar. çok kötü bir yorum varsa o kısmı yazmayın lütfen:))


hakan61
Babamla birlikte deniz kenarında iskelede otururken aniden karadan denizin içine doğru gitmekte olan iki tane yaklaşık 50 metre boyunda 2 büyük sarı yılan gördüm.bu 2 yılan 2 yerden birbirine düğümlenmişlerdi.Onları farkedince bir kapıdan içeri kaçtık.O sırada yılanlar bize bir kara balık fırlattılar,balık girdiğimiz kapıya yapışmıştı.Yorumlarsanız sevinirim.Allah razı olsun şimdiden


Musuf
Rüyamda uzun süre aradığım bir kişinin beni yanına çağırdığını ve gittiğimde o kişinin ambulans ile orhangazi camiine götürüldüğünü öğreniyorum.Hikmeti nedir acaba?


suskun60
rüyamda önümde bir tane koyun olduğunu görüyorum..koyunun üzerine su döküyorum ve kuyruğundan akan suylada abdest aldığımı görüyorum..sonra ağzıma koyunun yünü çakıyor onu çıkarıyorum boğazımdan..tabirini merak ediyorum..


Yavo
Rüyada arkadaşlarımla dağlık biryerdeyiz bir tane siyah araba (heybetli dağ arabası) ve içi insan dolu üzerimize sürüyolar arabayı ama biz kaçıyoruz. Oradaki başka insanları ayaklarından eziyorlar. Ben dağın tepesine doğru kaçıyorum daha sonra arabayı dağın altından bana sürüyolar fakat araba takla atıp üstümden geçiyo bende kaçıyorum.


naz
Rüyam da hastahanede oluyorum kendimi iyi hissediyorum ama bir hastalık için oraya geldiğimi biliyorum.Ciğer,kanser tarzı bir hastalık zaman gerektiren.Yatacak oluyorum kanepeye yatmıyım diyorum buranın bir yatakhanesi var mı diye bir kadına soruyorum oda tarif ediyor gidiyorum kocaman ahşap bir kapının önünde duruyorum. Bir kağıt-karton gibi malzemenin üzerinde parlak altın rengi kapıda asılı olan Alem-i Ahiret yazısını okuyorum ama çok iyi okuyorum yani dikkat ederek.Sonra kapıdan girdiğimi hatrlamıyorum ama girmiş oluyorum. İçerisi tiyatro salonu gibi ama koltukların bir grubu bir tarafa bir diğer grubuda başka tarafa bakıyor.Tanıdık bir kaç kişiyi görüyorum.Gidip koltuğun birine oturuyorum ve keşke orda kalsaydım burada nasıl uyurum çok rahatsız diye düşünüyorum .Rüyamın bu kadarını hatrlıyorum. 
sohbet, chat, sohbet odaları, chat sohbet siteleri


Damar Sohbet Chat Sohbet Odaları Sohbet Chat Odalari Chat


sohpet sitesi sohbet sitesi chat çhat siteleri


dostlugun tek adresi www.dostdiyari.com


Sağlıklı Yaşam Önerileri


dostlugun tek adresi www.dostdiyari.com


dostlugun tek adresi www.dostdiyari.com


dostlugun tek adresi www.dostdiyari.com


dostlugun tek adresi www.dostdiyari.com


dostlugun tek adresi www.dostdiyari.com


Cinsellik |  Diziler |  Filmler |  Fıkralar |  Güzel Sözler |  Haberler |  Hikayeler |  Msn Messenger |  Oyunlar |  Programlar |  Resimler |  Rüya Tabirleri |  Sağlık |  Script Hakkında |  Videolar |  Yemek Tarifleri |  Şarkı Sözleri |  Şiirler

Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır