Ana Sayfa  Sohbet  Şarkı Sözleri  Sağlık  Fıkralar  Arama İletişim

Menü

   Ana Sayfa
 Ask Sözleri
 Bebek İsimleri(Erkek)(erKeK
 BedavaChat
 Burclar
 Chat Sitesi
 Chat Sitesi
 CiLt Bakımı
 DamarSozLer
 Dini iSLam BöLümü
 Dizi izLe
 DoSt Sohbet
 Facebook
 GeLinLik ReSimLeri
 Gercek İtiraflar
 Güzel SözLer
 Haberler
 Komik FikraLLar
 Komik ReSimLer
 Komik VideoLar
 Komik YazıLar
 Kurtce Video
 MeSSenGeR
 Mp3 Videolar
 Orgu CeSitLeri
 OyunLar
 ProgRamLar
 ReSimLer
 Rüya TabirLeri
 SagLıkLı YaSam
 Sarki SozLeri
 Sohbet Chat KanaLari
 Sohbet Siteleri
 Sohpet SiteSi
 Video Mp3
 Yemek Tarifleri
 ŞiirLeR
  İletişim

 Aldatan Kadınların Hikayeleri : Aldatan Kadın İtiraf Oku

Okunma

10102

Aldatan kadınların hikayelerini okuyabilir, sizde hikaye gönderebilirsiniz. Aldatan kadınların itiraflarını okuyabilirsiniz, sizde itiraf gönderebilirsiniz
Merhaba bayan24 okurları. Sizlerin bazılarıları ile mesajlaştığımdan beni tanıyanlar vardır. Ama tanımayanlar için şunları belirteyim. İzmir dikilide otururken, kocamla tartıştığımdan marttan beri yaklaşık 3 aydır ayrıyım. Ramazan öncesi kocamla bir barışma durumu oldu gerçi, ama istediğim koşullar oluşmadığından eve geri dönmedim. Bu arada mesleki açık lise çocuk gelişimi bölümünden mezun oldum. Sınavsız üniversiteye geçmeyi düşünüyorum. Barista olarak çalışmaya devam etmekteyim. Ramazan olduğundan 21-01 saatleri arası çalışmaya devam ediyoruz. Bir hafta ben bir hafta diğer arkadaş işe gidecek.


 


Şimdi yaşadığım macerayı anlatayım. Selim, ben, Meryem ve İlyas, kuşadasına selimin teyzesinin yazlığına ramazanın üçüncü günü erkenden gittik. Evi temizledik, duş aldık ve etrafı gezdik. Kimseler ortalıkta yoktu. Villaya geri döndük. Herkese uyku hali çöktü, serin bir yerler bulup uyumaya başladı. Ben uyuyamadım, bikinilerimi giydim bahçeye havlumu yaydım güneşlenmeye başladım. Bikinin boyun iplerini de çözdüm. Baktım selim çıka geldi. "Ramazan ayı etrafta komşulara ayıp olur." dedi. Bahçenin güneş alan kapalı bölgesine şemsiye kurdu. Bende oraya başım gölgede kalacak şekilde uzandım ve bikinin üstünü sıcaktan sıktığından çıkardım koydum kenara. Selim kibarlığından utanmış gibi yapıp bakmayıp içeri uzanmaya gidiyorum dedi. Kremimi sürdüm göğüs kısmımı güneşlendirdim. Yüzü koyun yatınca sırtıma krem süremedim. İlyası ayakta gördüm, seslendim. İlyas çok uykum var deyince selim hemen koşup geldi. "Ben sürerim" dedi.


 


O sıcakta selimin elini kremleyip sürdükçe masaj gibi geliyor ve yumuşuyordum. Azdığımı farkettim. Sonra aklıma Meryem geldi. Selimden hoşlanıyordu. Selime ağ yeter kremlemek bu kadar uzun sürer mi bırak yeter dedim. Selim "çok güzel bir tenin var. derin vücudundan ayrı sanki, hiç yağ yok , evlenirsem senin ki gibi eşim olmasını isterim" dedi ve içeri gitti. Akşam yemeğinde mangal yapıldı, hem yemek yedik hem müzikte dans ettik, hemde şarap ve bira içmeye başladık. Bide ben içki kullanan biri değilim. Ben sarhoş olduğumu ve güneşlenmenin etkisi ile sekse istekli hale geldiği farkettim. Kendime gelip tuvalete gitmek için uyandığımda selimle çıplak uyuduğudumuzu gördüm. Tuvaletten dönerken Meryem nerede diye merak ettim. yatak odasına baktım göremedim. banyonun önünden geçerken su sesi duydum. korkutayım diye hızlıca bir girdim içeri. Ağ ne göreyim iri yarı İlyas almış bizim minyon meryemi duşun altında hızlı hızlı ..... ben hemen çıktım salona geçtim. 10 dakka sonra İlyas penisi kalkık karşıma geldi. dibime kadar yanaştı. sanki şeyini ağzıma sokacak. başımı yana çevirip gözlerimi kapadım ne istiyorsun dedim. İlyas "Meryem seni çağırıyor" dedi. Meryemin yanına gittim. "ne oldu anlat kız. hani sen selimden hoşlanıyordun" dedim.


 


Meryem "abla selimden hala hoşlanıyorum. sen selime söyleme bunu, ilyasta söylemeyecek, sana bir şey soracağım sen selimle neden seviştin. sendemi ondan hoşlanıyorsun" dedi. "yok be kızım sen selimle baş başa kalasın diye geldim, ilyası oyalayacaktım unuttun mu. sarhoştum niye engel olmadınız" dedim. Meryem "abla 1-2 saat dinleneyim ondan sonra konuşalım. İlyas yorulmak bilmedi, bütün gece ilişkiye girdik. Halim kalmadı bırakalım dinleyeyim dedim sende görünce öyle ara verdi." dedi. Uyuması için yalnız bıraktım. Bende uyumaya gittim. Meryem geldi. "Abla gel kahvaltı hazırlamışlar çağırıyorlar. yiyelim yine uyumaya devam ederiz" dedi. kahvaltıyı yaptıktan sonra bahçede güneşlenip uyuklarken bir el okşamaya başladı. Baktım selim öpmeye başladı. selim bak dedim biz arkadaşız akşam sarhoş olmuş birşeyler olmuş olabilir ama olanları unut. Bir de şu var söylemeyecektim, benden duymuş olma ama Meryem senden hoşlanıyor. Buraya da siz yakınlaşın diye geldik. Böyle deyince selim tamam dedi. Onun bu efendi hali çok hoşuma gidiyor. Kadını sıkmıyor laf dinliyor. Selim gitti. Kısa bir süre sonra meryemle yanıma geldi. çok neşelilerdi. Sarmaş dolaştılar yanıma uzandılar öpüşüyorlar. İşt ne oluyor dedim. Abla selimle sevgili olduk denemeye karar verdik, sana söylemeye gelmiştim. Bende iyide kızım söylediniz gidin sevişmenizi başka yerde yapın ayıp dedim. Selim meryemi kolundan kaldırdı. kucakladığı gibi içeri gitti. Saat 6 gibi acıkmaya başladım. Gidip ne yapacağız diye sorayım dedim. Baktım selimle Meryem odadan sevişme sesleri geliyor. Bende dedim kendi kendime duş aldıktan sonra menemen hazırlayım salata yapayım. Duşa girdim. başladım yıkanmaya. 5 dakika sonra İlyas yelip duşta arkamdan kavramaz mı? başımda köpüklü. Köpüğü yıkayana kadar başladı öpmeye emmeye.


 


Ondan sonra dur yapma desem de beni sıkıştırdı köşeye. Hadi dedim içimden fazla itiraz etmeyim tatsızlık olmasın. gırtlağımdan sıkıp öpüyor ben hafif direniyorum fazla direnirsem canım yanıyor. beni çevirdi. eğilti. saçlarımı eline doluyor, çenemi tutup başımı arkaya çevirip dudağımı öpüyor. içime giremedi ama bir türlü. içeri geçelim dedim. büyük penisi vardı . bileğim kalınlığında bileğimden dirseğime kadar uzundu. üstüme çıktı başladık sevişmeye, ön sevişme filan yok. ben boşladım bu hala hızlı hızlı devam ediyor. ikinciye boşaltım hala İlyas boşalmadı. Şeyim acıyor dedim çabuk boşal. Zor dedi meryeme 5 posta attım boşalmaz artık dedi. anam 1 saat gibi oldu boşalmadı yoruldum artık. ayaklarım belin acıyor. boşal dedim. yardımcı ol dedi. nasıl dedim. Benim karım olduğunu hayal et, beni başka erkeklerle nasıl aldattığını anlat dedi. geri zekalı mısın dedim. gırtlağımı sıktı birde tokat attı. dediği yap boşalmam senide rahat bırakmam dedi. bende gözlerimi kapadım beynim de onunla evlendim. Daha önce olduğum erkeklerle yaşadıklarımı anlattım 5 dakkada boşaldı. Ben mahvoldum ama sert ilişkide hoşuma gitmedi değil. İlyas bak bunlar fantezi gerçekten böyle bir şey istemem, sadece seks yaparken isterim dedi. Banane dedim.


 


İlyas beni yanlış anlama diye söylüyorum dedi. Çıktık odadan banyoya girdik yıkandık sevişerek. sonra selim geldi banyoya pizza söyledim çıkınca yersiniz dedi. Bizide banyo yaparken gördü haliyle. banyodan sonra yemeğimizi yedik. meryemle yatak odasına uyumaya geçtik. Abla anlatsana dedi. selimi ilyasmı iyi dedi. Bende selimde sarhoştum bilmiyorumda İlyas standart üstü dedim. meryemde bencede İlyas iyi abla, benim kafam karışık dedi. selimle de birşeye başladık dedi. sonra erkeklerin yanına gittik. İlyas" selimle konuştuk, Meryem selimin, yeliz benim, altınızda kilodunuz kalacak şekilde soyunun fantezimiz bu dediler. sonra İlyas bana senin fantezin nedir dedi. bilmiyorum düşünmedim dedim. Meryem fantezin nedir dedi. Meryem birden ikinizle de aynı anda sevişmek demez mi. herkes şok. İlyas olur dedi. selim hemen saçmalama o benim kızım olmaz dedi. meryeme kızdı. Meryem sonuçta fantezi gerçek yapacağız demediniz ki dedi. baktım ortam gerildi. bütün herşey mahvolacak. durunnnnn, Beni bir dinleyin dedim. Şimdi herkesin hoşuna gidecek eğlenebileceğimiz bir fantezi söylüyorum.


 


İlyas benim selimle sevişmeme izin verirmisin. evet dedi. Meryem sen izin verir misin dedim. selimin izin vermiyor ama ben selime izin veriyorum bakalım dedi. tamam dedim ben İlyas ve selimle sevişeceğim sende videoyaya çekeceksin dedim. İlyas olmaz öyle dedi videolar birilerinin eline geçer meçer. selim o zaman maske takarız dedi. maske yaptı. meryemede bizlerin yüzünü mümkün olduğu kadar çekme dedi. akıllı telefonları verdik. hafızası doldukça pcye aktaracak. inanırmısınız resmen film çevirdik. dinlene dinlene. biri içinde diğeri ağzımda. boşalacakları zaman duruyor bekliyor. kaldırıp tekrar devam ediyorduk. çok süper bir sevişme oldu. sertlik soft selim videoları montajlayıp yabancı bir siteye yükleyecek bakalım. Banada Türk olduğu belli olmasın diye oooğ yee fuck de diye tembilediler. iyi gittiğinde oğv ye. yavaşladıklarında fuck diye mesajları verdim.
  Yorumlar

 
TurKChat.Org Türk Chat, Turk Chat, Chat, TürkChat, TurkChat


Avrupa Sohbet, Avrupa Chat, Turk Sohbet


DoSt odalari dost sohbet sohbetdost Sohbet chat dostchat


Batman Sohbet, Batman Chat, Batman Çet, Batman Sohbet Odaları


AsK ŞiirLeRi


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


Cinsellik |  Diziler |  Filmler |  Fıkralar |  Güzel Sözler |  Haberler |  Hikayeler |  Msn Messenger |  Oyunlar |  Programlar |  Resimler |  Rüya Tabirleri |  Sağlık |  Script Hakkında |  Videolar |  Yemek Tarifleri |  Şarkı Sözleri |  Şiirler

Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır