Ana Sayfa  Sohbet  Şarkı Sözleri  Sağlık  Fıkralar  Arama İletişim

Menü

   Ana Sayfa
 Ask Sözleri
 Bebek İsimleri(Erkek)(erKeK
 BedavaChat
 Burclar
 Chat Sitesi
 Chat Sitesi
 CiLt Bakımı
 DamarSozLer
 Dini iSLam BöLümü
 Dizi izLe
 DoSt Sohbet
 Facebook
 GeLinLik ReSimLeri
 Gercek İtiraflar
 Güzel SözLer
 Haberler
 Komik FikraLLar
 Komik ReSimLer
 Komik VideoLar
 Komik YazıLar
 Kurtce Video
 MeSSenGeR
 Mp3 Videolar
 Orgu CeSitLeri
 OyunLar
 ProgRamLar
 ReSimLer
 Rüya TabirLeri
 SagLıkLı YaSam
 Sarki SozLeri
 Sohbet Chat KanaLari
 Sohbet Siteleri
 Sohpet SiteSi
 Video Mp3
 Yemek Tarifleri
 ŞiirLeR
  İletişim

  2011'de Burcunuz Ne Diyor 2011 Burcunuz Neler Söylüyor

Okunma

1807

burçlar, burçlar ve geleceğiniz, ocak ayı burç tablosu, 2011 yilinda Burcunuz ne diyor, 2011 ve burclar, 2011 ve burcunuz, 2011 burcunuz neler soyluyor, Burçların Özellikleri Burçlar ve Aşk Yükselen Burçlar Burcunuz ve Sağlığınız Ünlülerin Burçları Burcunuz ve Karakteriniz Burçlar ve Cinsellik Burçlara göre Kadınlar Burçlara göre Erkekler Burçlar ve Çiçekler Burçlar ve Tatil Burçlar ve İş Ortaklığı Fal ve Burçlar Fal ve Burçlar Burçlar ve Tarot Burçlar Kahve Falı İskambil Kağıdı Falı Zar Falı 2011 Falı 2011 Falı Burçlar Arşiv Fal Günlük Burç Yorumları Koç Burcu Boğa Burcu İkizler Burcu Yengeç Burcu Aslan Burcu Başak Burcu Terazi Burcu Akrep Burcu Yay Burcu Oğlak Burcu Kova Burcu Balık Burcu Burçlar  Günlük Burçlar  Aşk ve Burçlar  Astroloji  Yükselen burçlar  Burçlar Burçlar, Burçlara inanma sebepleri ,burclar, günlük burç, burçlar, Burç burçlar günlük burçlar ve fallar günlük burçlar astroloji yükselen burçlar burçlar Hakan Kırkoğlu'ndan Astroloji Günlük dostdiyari.com

 

 

2011'de Burcunuz Ne Diyor2010 yılına geride bıraktığımız, 2011 yılına merhaba dediğimiz şu günlerde acaba burcunuz ne diyor? Öğrenmek ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibi oldum. Gelin ozaman iyisi ile, kötüsü ile bakın bu ay yaşamınızda neler olacak?

OĞLAK BURCU: Oğlak burcu insanları bu ay önceliklerini bir kez daha gözden geçirmemeliler. Ayın ikinci yarısında Platonun etkisi ile kariterinizde ilerleme yaşayacağınız bir döneme gireceksiniz. İş hayatından beklediğiniz parasal kaynaklar ise problem getirmeye devam ediyor. Özellikle ortaklılarda bazı engeller öne çıkabilir.

KOVA BURCU: Kova burcu insanı önemli bir karar aşamasında bu ay. Dolunayın olumlu etkileşimlerini yaşayacak ve başarıya ulaşacaksınız. İlişkisi olanların çok dikkat etmesi gereken bir ay. Olumsuz yaklaşımlar ilişkinizi sonlandırabilir, dikkat! Karşiılıkl anlayış ve özveri ile kurtarmak elinizde. Sakin olun ve olumlu yaklaşın. Sinir sisteminiz sizi fazla zorlayacak, bir uzmana görünmenin tam zamanı.

BALIK BURCU: Ayın sonundan itibaren son derece özgür ve farklı kararlar alıp, yaşamınızda önemli değişiklikler alacaksınız.İş yaşamınızda tehlike var dikkat edin. Kendinizi kaf dağında görmeniz işiniz etkileyebilir ve kayıp yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamına gelince bir silkelenin, hayat sadece çalışmaktan ibaret değil, sevdiğiniz insanı görün ve birlikte kısa bir tatil yapın. Onun şikayetlerini kulak ardı etmeyin.

KOÇ BURCU: Siz geleceği düşünseniz de geçmişte yaşanan bir ilişki su yüzüne çıkıyor. Geçmişle yüzleşmeli, sorunları çözmelisniz. İş hayatına ait konular ve sorumluluklar gündemini koruyor. Aynı anda birden fazla konu öne çıkarken yapıcı olmalı, üstlerin beklentilerini görev bilinci içinde yerine getirmelisiniz. Bu yoğun tempo ev hayatınızı ihmal etmenize sebep olabilir. Kariyerinizle ilgili önemli aşamalar kaydedebileceğiniz olanaklar ise sizi amaçlarınız hakkında yeni kararlar almaya itecektir.

BOĞA BURCU: Hayalinizdeki projeyi gerçekleştirmek için uygun zaman.  Geçmişteki iş yaşamınızda birlikte çalıştığınız ve sizin aleyhinizde bulunan kişilerle tekrar iş ilişkisi kurmak durumunda kalabiirsiniz, dikkat! Aşk yaşamınızda ufukta yeni bir insan görünüyor.

İKİZLER BURCU: Yeni bir aşk ya da yeni bir iş karşınıza çıkacak bu ay. Çok verimli bir döneme giriyorsunuz. Karşınıza çıkan fırsatları iyi değerlendirirseniz, kazanan taraf olacaksınız.

YENGEÇ BURCU : Bu ay çok çekici, karizmatik bir insan olacaksınız. Çevrenizde sizin etkiniz altında kalacak pek çok insan olacak. İş yaşamınızda sıkıntı yaratacak durumlar ortaya çıkabilir ama kararlılığınız ve azminiz sayesinde üstesinden gelebilirsiniz.

ASLAN BURCU: Romantik ve egosu fazla olan aslan burcu insanı için bu ay çok farklı davet ve etkinlikler içinde olacaklar. Yapmakta olduğunuz proje yüzünden bir takım sıkıntılar yaşayabilirsiniz. Aşk yaşamınızı biraz dizginlemelisiniz, hızlı yaşıyorsunuz.

BAŞAK BURCU: Ocak ayının ikinci haftasında, birlikte çalıştığınız bir arkadaşınız sizi sıkıntıya sokabilir dikkat!  Biraz gergin, yoğun ve hızlı bir çalışma dönemini yaşıyorsunuz. Ay sonunda rahatlayacaksınız.

TERAZİ BURCU: Çekiciliğinizin arttığı dönemi yaşıyorsunuz. Çevrenizde bulunan kalkanı kaldırın ve etrafı görün. Bunalşımlı döneminizden kurtulup, yaşama adım atmalısınız. İş yaşamınızda hertşey yolunda olacak.

AKREP BURCU: Bu ay sizi macera doılu yolculuklar bekliyor. Eğer sporla uğraşıyorsanız, küçük sakatlanmalar yaşayabilirsiniz, Dikkat. Bağımsızlığınıza düşkün olduğunuz için, özgürlüğünüzün kısıtlanacağı düşüncesiyle ciddi bir ilişkiden kaçıyorsunuz, ama sona yaklaştınız Üstelik yeni ve kalıcı sevgili yakın çevrenizden biri olabiir.

YAY BURCU: Karizmanızın artacağı, başarıların arka arkaya geleceği bir dönem. Doğru kullanırsanız doğru kararları gerçekleştireceksiniz. Aşka dikkat!   Yorumlar

 
Türbanlı Bayanlarla Sohbet, Türbanlı Sohbet Sitesi, Türbanlı Chat ..


Dostluk sohbet odası Dostluksohbet Dostluk chat Dostlukchat DoStdiyaRi


ozlemsohbet.com ozlemsohbet.net ozlemsohbet.org dostdiyari.net dostlarsohbet.com sevgidiyari.com sevgidiyari.net candost dostlarsohbet eskidostlar.net eskidostlar.com eskidostlar.org cafeyurt.com cafeyurt.net sevgisohbet kaprissohbet mirctr sohbet bedava sohbet bedava chat diyarsohbet sohbetcim sohbet.net www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.net www.dostdiyari.com


Cinsel Sohbet, Cinsel Sohbet Odaları, Kızlarla Cinsel Sohbet Odaları, Cinsel chat, Lezbiyen Sohbet Odaları, Gay Sohbet Odal


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


dostdiyari.com cafeyurtnet harikasohbet www.dostdiyari.com ßekleriz


Cinsellik |  Diziler |  Filmler |  Fıkralar |  Güzel Sözler |  Haberler |  Hikayeler |  Msn Messenger |  Oyunlar |  Programlar |  Resimler |  Rüya Tabirleri |  Sağlık |  Script Hakkında |  Videolar |  Yemek Tarifleri |  Şarkı Sözleri |  Şiirler

Copyright © 2011 Tüm Hakları Saklıdır